Mercedes-Benz
medium-d495f750_bf77_44ac_af0e_070b75767305

Контакт

Тел: +389 2 2580 000

Вести

  • Три светски премиери на Mercedes-Benz во Париз

    Премиери на Mercedes-Benz

    повеќе
  • Викторија Лоба зборува со новата Mercedes-Benz А-Класа

    Во мистериозната кутија во Сити мол се криеше – Новата А-Класа

    повеќе
interaction-e96ff348_233f_4678_b36d_743b0f0e1e81
small-ad53097d_9c4b_4712_8f34_0c304baac007
large-40ac7b8e_bdcc_457d_9521_1423debdb046

Каде се наоѓаме

Сите локации